top of page

Vestuvių fotosesija

Updated: Feb 3


Vestuvių fotosesija - ypatingas įvykis, kuris prisideda prie nuostabios jūsų dienos atsiminimų. Norint, kad vestuvių fotosesija būtų kuo sėkmingesnė ir smagesnė, pateiksiu keletą patarimų:

  • Pasirinkite tinkamą fotografą. Rinkitės profesionalų fotografą, kuris turi patirties vestuvių fotografavime. Peržiūrėkite jo darbus, kad įsitikintumėte, jog nuotraukų stilistika patinka. Jei yra galimybė - būtinai susitikite puodeliui kavos su fotografu. Vestuvių dieną bus smagiau bendrauti su jau pažįstamu žmogumi.

  • Fotosesijos vietos pasirinkimas. Ji turi atitikti jūsų šventės stilistiką, tematiką bei aprangos stilių. Taip pat galima rinktis iš vietų, kurios jums turi svarbią reikšmę, tokią kaip pirmojo pasimatymo vieta ar panašiai. Rekomenduoju neprisiplanuoti daug fotosesijos lokacijų - pora vietų tikrai pakankamas skaičius. Juk ne vietos tą dieną svarbiausia - o jūs, jūsų emocijos. Idealu, jei pasirinktos vietos nėra labai toli viena nuo kitos. Jei neturite minčių, kur fotografuotis, jūsų fotografas visada mielai patars :) Parkas, miškas, pieva, senamiestis, jauki kavinukė, dvaras ir t.t. Nepamiršti reikia ir apie atsarginį planą, blogo oro atveju.

  • Fotosesijos laikas ir trukmė. 2-3 val. - tiek laiko užtenka vestuvinei fotosesijai, nepervargstama. Fotosesija gali būti prieš ceremoniją, po jos ar net kitą dieną. Netinkamiausias paros laikas fotosesijai - vidurdienis, tada giliausi šešėliai. Idealiausias laikas - auksinė valanda, t.y. valanda prieš saulėlydį.

  • Priešvestuvinė fotosesija. Likus kelioms savaitėms iki vestuvių rekomenduoju pasidaryti priešvestuvinę fotosesiją. Tai leis jums ir fotografui geriau susipažinti, sumažins stresą vestuvių dieną bei suteiks papildomų nuotraukų. Kai kuriems mano vestuvių fotografavimo planams - priešvestuvinė fotosesija DOVANŲ :)

  • Bendraukite su fotografu. Suteikite kuo daugiau informacijos fotografui dar iki šventės. Kokio kadro būtinai norėtumėte, kas jums gražu ir pan. Visada savo jauniesiems sakau, kad fotosesija mūsų bendras darbas :)

  • Neskubėkite. Neskubėkite maunant žiedus, pasibučiuojant. Išeinant iš bažnyčios ar kitos ceremonijos vietos eikite lėtai. Metant žiedlapius - sustokite, pasibučiuokite.

  • Susiderinkite aprangą. Įsitikinkite, kad jūsų ir partnerio apranga harmoningai dera tarpusavyje ir su aplinka. Pasirinkite drabužius, su kuriais pasitikite savimi bei gerai jaučiatės. Fotosesijos metu jaunikio švarko ar kelnių kišenėse neturi būti telefono, raktų ir pan.

  • Natūralios emocijos. Kitaip sakant būkite - SAVIMI. Kuo mažiau įtampos, tuo geresnis rezultatas. Neleiskite, kad smulkmenos sugadintų šventę. Leiskite sau ir partneriui būti natūraliais, šypsokitės, apsikabinkite, juokitės, kad nuotraukos būtų gyvos ir jausmingos.


Linkėjimai

Jurgita Bekerė :)
57 views0 comments

Comments


bottom of page